1984 doğumluyum. 2002 ‘de ACİL TIP TEKNİSYENLİĞİNDEN mezun oldum. 16 yıllık acil hemşireliği hayatımda hastalık ve sebepleri üzerine düşünecek çok vaka ve insan gördüm.

  Aynı zamanda da kendi hikayemden yola çıkarak yorgunluk halsizlik ödem ve kilo artışı boyun fıtığım bel boyun sırt ağrılarım ve depresif ruh hali ile gelişen tablomda, kullandığım ilaçlardan fayda görememem ve ilaçların yan etkileri ile boğuşmam; başka çözüm yolları aramama sebep oldu.

  Bir sağlıkçı olarak bu da bana gerçek şifanın nerede olduğunu ve insanın kendi bedenine ne kadar yabancı olduğumuzu farkettirdi. Allah’ın dilemesi ve zamanının gelmesi ile enerji tıbbı hayatıma girdi ve serüven bu noktada iyileşme ve iyi olmaya dair gerçeklerle yüzleştirdi.

  Dorn terapi ile boyun fıtığımın iyileşmesine şahit oldum. Hacamat gibi mucize bir şifa kaynağı ile tanışmam beni kadim şifa yöntemlerimizi araştırmaya öğrenmeye büyük bir merakla itti.

  Her çözüm farkındalıkla başlar. Bu konuda araştırma, uygulama ve bilinçlendirme çalışmalarımız devam etmektedir.

  Modern tıbbın hayatımızdaki önemini asla görmezden gelemeyiz. Ama en derinlerinde ve en temelde gerçek doktor Allah’ın yarattığı bedenimiz ve ona kaptanlık eden Allah’ın kendinden üflediği ruhumuzdur.

  Sağlıkta en önemli kural var olanı korumak. Beden hastalanmadan onunla işbirliği içinde gerekli tedbirleri almaktır. Bu da koruyucu hekimlik ve gerçek şifanın önemini toplum ve insanlık olarak anlamamızdan geçiyor.

  Hastalık yoktur hasta vardır prensibiyle kişileri gerçek şifa ve sağlığın temel noktaları konusunda bilinçlendirme çalışma ve uygulamaları yapmaktayız.

  İşin özünde hastalıklarda bir semptom, çözülmesi gereken bir probleme ve vücutta dengesizliğe işaret eder.

  “Hiç bir sorun sorunun oluştuğu bilinç düzeyinde çözülemez.” Einstein.

  Ve bizlerde şifada koruyucu hekimliğin önemini ve şifa tekniklerini, bilinç düzeyinde farkındalık oluşturarak sizlerle paylaşıyoruz.

   

  KULLANDIĞIMIZ ŞİFA TEKNİKLERİ

  DORN TERAPİ ile beden zihin ruh dengesini sağlamak için ve kişinin bunu koruması için gerekli öğretiyi sunmak.

  KUPA TERAPİSİ BENTONİT İÇİLEBİLİR KİL ve DOĞAL FERMENTE SİRKE vücuttan toksik bir çok maddeyi uzaklaştırma ile arınmayı sağlamak.

  ENERJİ TIBBI ile ÇİN tıbbında da uygulanan aura çakra ve meridyenleri arındırma dengelenme, güçlendirme çalışmaları yaparak kişinin bedeninde doğru enerji akışını sağlamak.