1984 doğumluyum. 2002 ‘de ACİLl TIP TEKNİSYENLİĞİNDEN oldum. 16 yıllık acil hemşireliği hayatımda hastalık ve sebepleri üzerine düşünecek çok vaka ve insan gördüm. Bu da bana gerçek şifayı ve insanın kendi bedenine ne kadar yabancı olduğunu düşündürttü.

  Modern tıbbın hayatımızdaki önemini asla görmezden gelemeyiz. Ama en derinlerinde ve en temelde gerçek doktor Allahın yarattığı bedenimiz ve ona kaptanlık eden Allahın kendinden üflediği ruhumuzdur.

   

  Sağlıkta en önemli kural var olanı korumak.Beden hastalanmadan onunla işbirliği içinde gerekli tedbirleri almaktır.Bu da koruyucu hekimlik ve gerçek şifanın önemini toplum ve insanlık olarak anlamamızdan geçiyor.

   

  Hastalık yoktur hasta vardır prensibiyle kişileri gerçek şifa ve sağlığın temel noktaları konusunda bilinçlendirme çalışma ve uygulamaları yapmaktayız.

   

  İşin özünde hastalıklarda bir semptom , çözülmesi gereken bir probleme ve vücutta dengesizliğe işaret eder.

   

  “Hiç bir sorun sorunun oluştuğu bilinç düzeyinde çözülemez.” Einstein.

  Ve bizlerde şifada koruyucu hekimliğin önemini ve şifa tekniklerini, bilinç düzeyinde farkındalık oluşturarak sizlerle paylaşıyoruz.

   

  KULLANDIĞIMIZ ŞİFA TEKNİKLERİ

  DORN TERAPİ ile beden zihin ruh dengesini sağlamak için ve kişinin bunu koruması için gerekli öğretiyi sunmak.

  KUPA TERAPİSİ , BENTONİT İÇİLEBİLİNE KİL ve DOĞAL FERMENTE SİRKE vücüttantoksikbiçokmaddeyi uzaklaştırma ile arınmayısağlamak.

  KOKU’NUN şifası ile bilinç düzeyinde frekans yükseltme.

  ENERJİ TIBBI ile ÇİN tıbbında da uygulanan aura çakra ve meridyenleri arındırma dengelenme, güçlendirme çalışmaları yaparak kişinin bedeninde doğru enerji akışını sağlamak.

  ‘’Kendi Hikayemden yola çıkarak yorgunluk halsizlik ödem ve kilo artışı boyun fıtığım bel boyun sırt ağrılarım ve depresif ruh halimden modern tıpta ve kullandığım ilaçlardan fayda görememem ve ilaçların yan etkileri  ile boğuşmam neticesinde başka çözüm yolları aramaya koyuldum bir sağlıkçı

  olarak.

  Gerçek şifaya yönelik yıllarca düşündüğüm ve kendiminde tecrübe ettiğim ettiğim hastalıklarımın sebeplerini enerji tıbbı ile tanışmam sayesinde farkettim .

   

  Herçözüm farkındalık ile başlar sonrasında Dornterapi ile boyun fıtığımın iyileşmesine şahit oldum.

  Hacamat ile hacamat gibi mucize bir şifa kaynağı ile tanışmama beni kadim şifa yöntemlerimizi araştırmaya öğrenmeye büyük bir merakla itti.

  Bu konuda hem araştırmalarımız uygulamalarımız ve bilinçlendirme çalışmalarımız devam etmektedir.